Мешканці окупованих “ЛНР” територій знову отримали воду з України

вода булькає-абстракноАварія на водогоні, що розташований на контрольованій Україною частині Луганщини, трапилась 4 січня. Відтоді мешканці Луганщини, що поки окупована “ЛНР”, води отримували наполовину менше від звичної подачі.

Як повідомили в Луганській обласній військово-цивільній адміністрації, ремонт водогону завершили і вже за добу її напір на окупованих територіях дійде до норми. Зараз це близько 1 тисячі кубометрів на годину.

Читайте також: В терористичній «ЛНР» виникла несподівана проблема (Відео)

Як пояснили в Луганській ВЦА, аварія на водогоні трапилась у зв’язку зі зсувом грунту через сильні морози. Ремонт фахівці КП “Попаснянський районний водоканал” завершили навіть раніше, ніж сподівались і вже о 2годині ночі водоканал почав подавати воду на окуповану територію.

“Так звана “влада ЛНР” не платить з воду вже більше ніж півтора року. Сума збитків, які несе Україна, складає приблизно 19 млн гривень щомісячно. При цьому люди на окупованій території продовжують платити за воду, кошти за яку потім йдуть у кишені ватажків терористів”, – прокоментував ситуацію з подачею води на окуповані території глава Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука.