Мешканці окупованого Первомайська готові виганяти бойовиків з міста

загруженоМешканці міста Первомайська на Луганщині готові просто виходити на вулиці і благати терористів залишити їхнє місто. Активісти закликають всіх городян підняти руки і йти в бік Попасної назустріч української армії. Про це у своєму блозі написав місцевий мешканець, який підтримує терористичну «ЛНР», – передає «Преса України».

«Реально в Первомайську передреволюційна ситуація. Народ втомився від обстрілів, що вже готові всі поголовно виходити на вулиці і просити ополченців піти з міста. Лунають також заклики йти всім разом з піднятими руками у бік Попасної. Намагаємося пояснити людям, що такі заклики роблять, швидше за все, провокатори. Але з кожним днем бажаючих все більше», – пише блогер.

Читайте також.  Яничари — геть! У Красному Лучі місцеві мешканці вигнали російських «козачків»

Також він говорить, що в Первомайськ вже потрібно їхати лідеру «ЛНР» Плотницькому, прихопивши з собою Карякіна.

ПУ раніше повідомляла, що бойовики розпускають чутки про те, що нібито українська армія в найближчі дні нападе на Первомайськ та прилеглі н. п. Самі первомайці розповідають, що бойовики «ЛНР» їх масово вивозять і розселяють в Ірміно. Одна з мешканок розповіла, що «ополченці кажуть, що Порошенко терміново потрібно захопити Первомайськ, а якщо не вийде, то розбомбить його вщент»