Мешканці окупованого Донецька розповіли про нововведення у “безплатній” медицині

медицМешканці окупованого Донецька і Макіївки розповіли правду про “безкоштовну” медицину в “ДНР” і те, як лікарі по-хитрому списують гуманітарну допомогу, яка з’являється час від часу на полицях аптек.

Так, з приходом «гуманітарки» в аптеках при лікарнях пацієнтам пропонують купити ліки і шприци без чека, дешевше офіційної ціни, – повідомляє “Діалог.UA”.

Про це донеччани розповідають у соцмережі.

“Очі біснуваті .., руки трусяться …, шарудить коробками …, у всіх аптеках при лікарнях відразу ж фармацевти пропонують купити шприци …, системи та інші дрібниці” трохи дешевше “.

Роблять це нахабно …, нікого не соромлячись /боячись … Але, що наймерзенніше, вони занадилися картки літніх людей “втрачати” і на них все списувати … “, – поскаржилася Нора Меєсим.

Жінка також додала, що у її матері несподівано зникла медкарта, де зберігалися необхідні результати аналізів.

У коментарях до її повідомлення користувачі розповіли, що в одній з лікарень Макіївки літні люди обурюються через те, що аналізи зробили платними.

"Здати кров з пальчика коштує стільки і стільки ..., і там не копійки (((, і вони видають чек і на цю суму набір для забору крові ..., а в аптеці поряд, по-моєму, 14 ре . і без чека у тебе не візьмуть ні сечу, ні кров ", - пишуть місцеві мешканці.

медиц1медиц2