Мешканці Горлівки з’ясували, звідки їх обстрілюють – українських військ там і бути не може (Відео)

Горлівка-розтрощений балкон висотки-наслідок обстрілу 1 червня 2015 рокуГорлівку обстрілюють таки бойовики. Мешкацні окупованого терористами міста зробили аналіз напрямку руху снарядів і слідів від них та дійшли однозначного висновку – стріляють по мирних кварталах міста саме терорсити. У цьому дослідженні горлівчанам неабияк допомогло відео самих сепаратистів – ненавмисно воно однозанчно все підтвердило.

Свій аналіз і висновки про обстріли бойовиками міста 1 червня горлівчани оприлюднили у соцмережі в групі “Нова Горлівка“.

Ось що там повідомили:

"Хочемо порадіти за Збройні Сили України і показати вам пару слайдів і певне відео. Це відеодоказ обстрілу міста терористами, зняте Гремом Філліпсом (Graham Phillips), британським блогером і журналістом-стрінгер.

Але спочатку дивимося слайди: точка 1 – це терикон ш-ти Ізотова, точка 2 – терикон і кар'єр Ртутного комбінату. Будинок на супутниковому знімку – це вул. Жукова 12, точка влучання, яку ви побачите на відео. Він розташований уздовж дороги, а найближча підконтрольна Україні територія знаходиться через поле – там Дзержинськ і ЗСУ...

г1

Філліпс примудрився зняти коптером місця влучання снарядів і звинуватити в цьому ЗСУ! Не дарма ж він працює на телеканалі Russia Today і «Звезда»!
За змістом воно жахливе, за монтажем та звуковою доріжкою - гідне Оскара, а за цінністю – Безцінне!

Ми, звичайно, раді, що в ЗСУ є такі професіонали і зброя, яка стріляє з-за кута, тільки от факт обстрілу терористами, Філліпс задокументував і підтвердив сам! У тій стороні, звідки вівся обстріл - ЗСУ немає і бути не може!

А ось тепер дивимося відео і аплодуємо британському блогеру", - написали горлівчани.