Мешканці Донецька масово втікають у Маріуполь

11Колона машин у два ряди утворилася в мікрорайоні “Широкий” Донецька на трасі, що веде в бік міста Маріуполь Донецької області. Про це повідомляє “Остров”.

“Починаючи з мікрорайону Широкий (Кіровський район) стоять у дві колони легкові машини. На маріупольській трасі при проїзді блок-поста „ДНР“ тільки у двох чоловіків з пасажирів перевірили паспорти, довго не затримували. Ми проїхали швидко пост. Довше стоять легкові машини, мабуть, тому що перевіряють багажні відділення”, — говорить донеччанка.

За повідомленням жителів міста, які покидали через цю трасу місто, на проходження всіх блок постів “ДНР”, Національної гвардії і ДАІ (у м. Волноваха, — ред.), йде від 40 хвилин до 2,5 годин.

“Кому як пощастить. Ми особисто дві з половиною години стояли вчора, поки пройшли блок-пост української армії. Хтось каже, що блок пости пройшов за 40 хвилин, видно, залежить від напливу людей в той чи інший час”, — зазначає донеччанка Олена.

Сьогоднішній масовий від’їзд донеччан, вочевидь, пов’язаний з активними бойовими діями в місті Мар’їнка, який межує з Донецьком. У соцмережах жителі Донецька і Мар’їнки з’явилися численні пости про те, що люди виїжджають.

“... Я там живу (у Мар’їнці, — ред.). Їхали на машині, сьогодні о пів на шосту ранку. Всю ніч у підвалі. Були в 3 км від центру міста. Квартира в самому центрі. Сусіди кажуть — вікна тільки повибивало, постраждала більше вулиця Заводська. Точної інформації про руйнування немає, там не проїжджали, проїхали по околиці. Людей евакуювали з другої ночі. Кажуть на Заводській п’ять / шість багатоповерхівок постраждало, і комбікормовий. І бачили — порожнє, вимерле місто. До жаху просто. Жодної людини, жодної машини ... Як зараз там — не знаю ... ”, - пише Олена Горбань в соцмережі ВКонтакте на сторінці" Це Донецьк, дитинко! [Типовий Донецьк] “.

”... У мене дідусь в Мар’їнці, в санаторії, каже, вночі на балконі скло від вибухів вибило, і двері в їхній кімнаті знесло. Вже додому їде, Слава Богу .. ", - пише інша учасниця групи Марія Калашникова.

Нагадаємо, о 4 ранку 12 липня спрацювала сирена в Петровському районі (район шахти № 29) в Донецьку через військові дії в м. Мар’їнка. Жителі побігли в бомбосховищі біля школи № 87 в цьому районі.