Мешканці Авдіївки бояться ходити вулицями і мріють про дрова (Відео)

Шестеро пенсіонерів, яким нікуди виїхати, залишаються мешкати на одній із вулиць Авдіївки – на тій, де до війни жили щонайменше сім десятків людей. Нині цією вулицею вони навіть і не ризикують ходити, щоб не потрапити в приціл снайперу чи корегувальнику бойовиків, і мріють про те, щоб розжитися дровами, аби не замерзнути взимку. Про це йдеться в репортажі 5 Каналу.

Зрешечені осколками паркани, обгорілі будинки. Місцеві мешканці без зайвої потреби на вулицю не виходять.

У приватному секторі Авдіївки загроза для життя – ворожі кулі. Місцеві мешканці попереджають: ходити по їхній вулиці – вкрай небезпечно.

Євгену з родиною їхати нікуди. По пенсію чоловік їздить до Покровська. Так і виживає. Сяк-так залатав дах будинку, щоби під час дощів вода на голову не стікала.

На цій вулиці, що неподалік постійної гарячої точки – Авдіївської промзони, здебільшого залишилися мешкати пенсіонери.

Читайте також: Українські військові запевняють: ключові позиції не здадуть (Відео)

Більшість тутешніх дворів тепер стоять пусткою. До війни тут мешкало зо сім десятків людей, розповідають місцеві. Тепер ж залишилося шестеро. І їхнє головне завдання – підготуватися до зими. Газу тут немає, труби здірявлені осколками. То ж доводиться запасатися або вугіллям, а на нього далеко не у кожного є гроші, або ж дровами.

Мешканці тут пересуваються не вулицями, а дворами. Поміж покинутих будинків, бо так, кажуть, безпечніше – менше шансів потрапити під кулі бойовиків.

Юрій показує нерозірваний снаряд, що лежить під його будинком уже другий рік. Чоловік розповідає: іноді страшно через обстріли вийти у власний город. На зиму хотів запастися дровами. Але назбирати сухого гілляччя у тутешніх посадках чоловік не ризикує.

Якщо зазвичай поруч людських осель у Авдіївці було неспокійно затемна, то тепер бойовики на цій лінії фронту вогонь відкривають у будь-яку пору доби, розповідають місцеві. І наче на доказ – чуємо постріли.