Мешканець Тернопільщини розсаду коноплі висаджував на городі (Фото)

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за двома статтями Кримінального кодексу України.

Як повідмоляє ГУ Нацпоілції у Тернопільській області, 34-річний мешканець райцентру Чортків влаштував плантацію коноплі прямо на городі біля хати.

В ході спецоперації “Мак” правоохоронці нарахували в підозрюваного 630 рослин коноплі, частина якої була ще як розсада в горщиках, а частина – вже висаджена на городі.

“В будинку підозрюваного правоохоронці знайшли близько кілограма уже висушеного канабісу, готового для вживання, а також два пістолети для відстрілу гумовими кулями, набої й банку з порохом. Усе це слідчі передали на експертизу в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр. Чортківчанин зізнався, що рослини вирощував для власного вживання, а зброю купив свого часу для самозахисту”, – йдетсья в повідомленні поліції.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за двома статтями ККУ – щодо незаконного вирощування нарковмісних рослин і щодо зброї. Триває слідство.

У поліції нагадали, що з 1 червня до 24 вересня в Україні триває оперативно-профілактична операція “МАК-2020”. Мета цієї операції — виявлення та знищення нелегальних посівів нарковмісних рослин маку та конопель, а також перекриття каналів надходження цих рослин до споживачів наркотиків.

Поліцейські закликають громадян не бути байдужими і повідомляти про відомі їм насадження наркотичних рослин.