Смертельна пожежа в Одесі площею 4 тисячі квадратних метрів: останні дані про потерпілих і обставини НП (Відео)

Рятувальники в ніч на 5 грудня продовжували гасити пожежу. Фото - ДСНСУ
Рятувальники в ніч на 5 грудня продовжували гасити пожежу. Фото – ДСНСУ

Коледж, що спалахнув в Одесі о 10-ій ранку 4 грудня, досі гасять рятувальники – будівля продовжує диміти і через добу після загорання.

Як повідомляє ДСНСУ, кількість загиблих у пожежі не зросла – це одна студентка, натомість потерпілих збільшилось. За даними рятувальників, це 27 госпіталізованих осіб, з яких 13 неповнолітні студенти коледжу і 7 надзвичайників. Влада Одеси повідомляє про 29 госпіталізованих. При цьому 14 людей наразі залишаються зниклими безвісти.

4 грудня вогонь охопив чотири поверхи навчального закладу – із 3-го, де сталося загорання, до 6- го і даху. Пожежа швидко розповсюджувалась старою будівлею з очеретяним иперекриттями. За даними надзвичайників, із 11-ї до 14 години площа пожежі зросла вдвічі – від 2 до 4-х тисяч квадратних метрів. Близько 14-ї години 4 грудня рятувальникам вдалося зупинити розповсюдження вогню, який гасили 16 пожежних машин. Однак від локалізації пожежі до її повної ліквідації ще далеко.

Читайте також: Є жертви, серед потерпілих — рятувальники: в навчальному закладі Одеси вирує пожежа (Відео)

Як повідомляє ТСН з місця НП, усю ніч рятувальники проливали водою згорілі конструкції коледжу, що досі тліють. Сьогодні вранці надзвичайники мали намір зайти в буділю, та це поки неможливо – падають згорілі перекриття між поверхами. Можливості зайти в споруду навчального закладу чекають і кінологи, щоб почати пошукову операцію і знайти тих, кому, можливо, не вдалося вийти з вогню і хто зараз у списку зниклих безвісти.

Останні дані про потерпілих і обставини пожежі з місця НП – у відео ТСН.