“Мером” окупованого міста Донбасу був офіцер ГУР Міноборони України (Відео)

"Мер" окупованої "ДНР" Горлівки Едуард Матюха виявився офіцером української розвідки
“Мер” окупованої “ДНР” Горлівки Едуард Матюха виявився офіцером української розвідки

Офіцер української військової розвідки Едуард Матюха 5 років працював під прикриттям на окупованій частині Донбасу.

За цей час він не тільки втерся в довіру місцевих сепаратистів, а й здобув цінні дані, як Росія інспірувала збройні конфлікти не тільки на Донбасі, а й на Кавказі, повідомляє ТСН.Тиждень.

“Я офіцер Головного управління розвідки Міністерства оборони України”, – заявив журналістам телеканалу Едуард Матюха.

В СБУ підтвердили – Матюха 5 років на окупованому Донбасі працював на Україну.

Читайте також: Бойовики під керівництвом «Абвера» захопили владу у Горлівці

Едуард Матюха був настільки глибоко законспірованим українським агентом, що його дружина нічого не знала про це і досі вважала Матюху зрадником України.

Читайте також: У Горлівці 100 людей обрали нового «народного мера»

Під час окупації Донбасу український розвідник Едуард Матюха не викликав у сепаратистів ніякої підозри – окупанти вважали його настільки “своїм”, що в 2014 році Матюха став так званим “народним” мером” окупованої “ДНР” Горлівки.

“Моїм завданням було провокувати конфлікти між групами бойовиків”, – розповів про оперативну роботу в терористичній “ДНР” розвідник Матюха.

Читайте також: Черговий «народний мер» Горлівки вже не біля «керма»

Після того, як перестав бути “мером” окупованої “ДНР” Горлівки, Едуард Матюха продовжив роботу на українську розвідку під прикриттям “активного комуніста”, очоливши Горлівську міську організацію “Компартії ДНР”. На цій “посаді”, як розповів розвідник, він виявив, як саме Росія через Комуністичну партію РФ інспірувала збройні конфлікти на Кавказі і на Донбасі.

Більше подробиць про екслюзивну роботу на окупованій “ДНР” території українського військового розвідника – у сюжеті ТСН Тиждень.