Мер Тернополя закликав міліцію посилити охорону депутатів

P4100002-nМер Тернополя Сергій Надал сьогодні, 28 квітня, закликав міліцію забезпечити належну охорону депутатам міської ради та членам виконкому.

Читайте також. Мер поскаржився на провокації Генпрокурору Махніцькому (Відео)

Таке звернення до місцевих правоохоронців він зробив під час он-лайну – брифінгу з приводу штурму будівлі міської ради 25 квітня. Сергій Надал пояснив, що зумовлене таке прохання пораненням міського голови Харкова Геннадія Кернеса. Мер повідомив, що відбулися переговори між мерами більшості міст України у зв’язку з можливою загрозою кримінальних дій в інших містах держави.

- Офіційно публічно звертаюся до керівництва міліції: забезпечити охорону життя і здоров’я депутатів міськради, членів виконкому, майна і приміщень громади Тернополя, – сказав міський голова.

Читайте також. Малашівцям – 50 тисяч, на капітальний ремонт доріг – 1 млн 300 тисяч гривень

Особисто для себе міський голова охорони не просив, але вочевидь міліція має відреагувати і в цьому плані. Тим паче, Сергій Надал уже звинуватив правоохоронців у бездіяльності під час подій, що сталися 25 квітня. Мовляв, він просив надати 50 міліціонерів для охорони мерії, аби не допустити провокації, а прийшли лише 10 дільничних, які «ховалися за спинами активістів Автомайдану».