Мер Тернополя виконав 49% обіцянок, стверджують експерти

P4100002-nЛьвів займає першу сходинку у рейтингу міст, влада яких за власною ініціативою оприлюднює вичерпну та актуальну інформацію про свій персональний склад і структуру, повноваження і функції.

Про це свідчать зведені дані проекту «Індекс публічності місцевого самоврядування», що проводиться за ініціативи Громадської мережі «ОПОРА», передає «Слово і Діло».

Читайте також. У Тернополі вперше пройде ярмарок і парад помічників святого Миколая (Відео)

Так, згідно із інформацією активістів, Львів, займаючи першу сходинку рейтингу, має 74,45% прозорості влади. На другому місті Івано-Франківськ із показником 69,39%. Трійку лідерів замикає Луцьк, у якого відсоток відкритості становить 67,13. Натомість найгірший показник прозорості влади в Ужгороді – всього 34,68%.

У той же час, варто відзначити, що згідно із даними системи народного контролю «Слово і Діло», за показниками політичної відповідальності серед мерів міст України першу сходинку займає міський голова Тернополя Сергій Надал, у якого 49% виконаних обіцянок. На другому місці – мер Львова Андрій Садовий із 38% виконаних обіцянок, а на третьому – мер Хмельницька Сергій Мельник. У останнього – 42% виконаних обіцянок.

Читайте також. Голова Тернопільської ОДА і голови РДА-свободівці подали у відставку (Відео)

Із повним рейтингом відповідальності українських мерів ви маєте можливість ознайомитись на нашому порталі в розділі «мери».

Софія Левицька