Мер Тернополя у Києві згадав про сміттєпереробний завод і перспективи аеропорту (Фото)

Надал-nДелегація Тернопільської міської ради на чолі з міським головою Сергієм Надалом презентували інвестиційний потенціал Тернополя в Американській торгово-промисловій палаті в Україні.

Читайте також. “Галицька дефіляда”: туристична виставка, Містечко майстрів і море смаколиків (Відео, Фото)

Зокрема, йшлося про інфраструктурні проекти Тернополя в пріоритетних для міста галузях: охорона здоров’я, освіта, логістика і транспорт, комунальні послуги, енергоефективність, охорона навколишнього середовища. Про це повідомляє сайт міської ради.

Презентація мала на меті створити взаємовигідний діалог між бізнес-спільнотою і місцевою владою з метою усунення перешкод для інвестицій в інфраструктуру.

Читайте також. Мер Тернополя відмінив сесію, але пікет мешканців гуртожитків відбувся (Фото)

- Сьогодні Тернопіль – це сучасний обласний центр з кількістю 217 тисяч населення. З них близько 40 тисяч – студентська і учнівська молодь. Тобто досить серйозний і науковий, і молодіжний потенціал. Тернопіль розташований на пересіченні важливих шляхів. Через місто проходить частина міжнародної траси Берлін-Київ. Це серйозний залізничний вузол, - повідомив під час презентації Сергій Надал.

Він сказав, що у місті розробили ряд проектів, які можуть зацікавити інвесторів.

- До прикладу, проект модернізації постачання води та водовідведення, термомодернізація об’єктів соціальної сфери, яка би дозволила вдвічі скоротити втрати енергоресурсів, - додав міський голова. - Є також ідеї створення аграрного оптового ринку, сміттєпереробного заводу, транспортно-логістичного центру на базі аеропорту, впровадження автоматизованої оплати за проїзд в громадському транспорті, облаштування рекреаційної зони. Економічний стан міста не дає змоги самотужки реалізувати усі ці проекти. Відтак, потрібні вкладення і в інфраструктуру, і в економіку. Також ми сподіваємось не лише на фінансові інвестиції, а й на залучення передового європейського та американського досвіду.

Президент Американської торгівельної палати в Україні Бернард Кейсі зауважив, що Тернопіль має все необхідне, щоб стати одним з найбільш процвітаючих обласних центрів країни.