Мер Тернополя Надал: обіцяне і виконане (Інфографіка)

Надал офіційний в крісля мераПовністю виконаними можна вважати 21 з програмних обіцянок тоді кандидата, а нині міського голови Сергія Надала. Ще 6 обіцянок, з якими він йшов на вибори глави міста, були виконані частково. Такі дані дослідження, що їх провів незалежний рейтинг “Слово і діло”.

Як зазначив голова громадської організації “Слово і Діло” Євген Заїка, безліч уже виконаних обіцянок мера спочатку зарахували до списку невиконаних, оскільки вони були виконані із запізненням.

– У міського голови був ряд обіцянок, які він декларував виконати і реалізувати протягом ста днів своєї діяльності. І на той момент, коли наші експерти аналізували та перевіряли виконання усіх обіцянок, на той момент деякі з них не були реалізовані. Але зараз, коли ми оновили інформацію протягом 5-ти років, то можемо сказати, що всі обіцянки, які були передбачені, вже реалізували, – розповів голова громадської організації “Слово і Діло” Євген Заїка.

Дослідники навели й порівняльну таблицю обіцяного та виконаного мерами інших міст України.

У списку найвідповідальніших мерів України міський голова Тернополя посідає перше місце. Позаду Надала – мер Львова Андрій Садовий і вінницький мер Сергій Моргунов, стверджують дослідники рейтингу “Слово і діло”.

Там підкреслюють, що жоден із засновників проекту «Слово і діло» не підтримує та не бере участі у нині діючих політичних партіях і рухах, а сам проект працює за кошти активістів.

Надал-інфографіка обіцяного і виконаного в порівнянні з іншими мерами