Мер містечка на Тернопільщині стала першою гостею нової телевізійної програми “Жінки-лідерки” (Відео)

фото: 50vidsotkiv
              фото: 50vidsotkiv                                                

Голову міста Заліщиків, що на Тернопільщині, Аллу Квач, запросили до інтерв’ю на одному із столичних телеканалів.  Вчора стартувала прем’єра рубрики «Жіночі обличчя лідерства з Оленою Єною». В ній представлятимуть серію інтерв’ю з жінками, які беруть на себе відповідальність за суспільство – починаючи від управління сільськими громадами і закінчуючи центральними органами влади.

Ведуча –  Олена Єна, директорка програми «Жінки-лідерки» Національного демократичного інституту. Вона відома як одна із послідовних ідеологинь гендерної рівності та паритетної участі в політиці жінок та чоловіків.

До першої розмови Олена запросила Аллу Квач – мера міста Заліщики, що на Тернопільщині.

До того, як виграти свої перші в житті вибори у 2015 році, пані Алла 25 років працювала стоматологом.

Мрія пані Алли – перетворити Заліщики на популярне туристичне місто, тому вона працює над відновленням міських парків, запроваджує міський фестиваль «Заліщики фест». А ще Алла Квач бореться проти будівництва ГЕС на Дністрі, щоб зберегти унікальну екосистему долини, в якій розташовано Заліщики.

Алла є матір’ю  п’ятьох дітей. Її син Орест пішов добровольцем на війну і загинув улітку 2014 року в боях за Лутугине на Луганщині.

Докладніше – у відео Жінки – це 50% успіху України: