Мер мексиканського містечка одружився з крокодилом (Відео)

1b30a68bc798016c5cb0a22dba19f1701405004822Мексиканець Йоель Васкес Рохас, мер рибальського містечка Сан-Педро-Хуамелула, розташованого на півдні тихоокеанського узбережжя країни, може відкрито зізнатися в тому, що одружений з крокодилом, не побоюючись зіпсувати стосунки з дружиною: на цьому тижні він справді одружився зі справжнісіньким крокодилом.

Перед церемонією в міській ратуші наречений і наречена – остання, як і годиться, у білій сукні – влаштували урочисту прогулянку в супроводі жителів міста.

Після одруження була влаштована весела вечірка з танцями, новоспечений чоловік не відмовив собі в задоволенні станцювати з молодою дружиною на руках.

Незвичайне весілля продиктоване традицією: вважається, що одруження з “принцесою” – такий титул присвоюється рептилії – допоможе місцевим рибалкам: гарантує хороший улов, сприятливу погоду і безпеку. Заявляючи про своє бажання одружитися з крокодилом, Йоель Веласкес Рохас виголосив традиційну формулу: “Бажаю одружитися з принцесою”.

Жителі містечка, майже повністю залежного від удачі в море, цінують спадщину предків, від яких їм дісталася така незвичайна церемонія. Причому цінують так ревно, що навіть не проти взяти участь у фінансуванні весілля – витрати на прикраси і салют беруть на себе члени міської ради.

Читайте також. Найвищий чоловік у світі одружився, наречена по пояс

Про те, що робити, якщо новоспечений чоловік вирішить розлучитися зі своїм крокодилом, замовчується. Як і про те, чи не буде він вважатися двоєженцем за наявності дружини свого біологічного виду.

У вересні 2013 року житель Бразилії Апересида Кастальді вирішив одружитися зі своєю домашньою улюбленицею, козою Кармелітою. За словами 74-річного чоловіка, шлюб, само собою, не буде оформлено офіційно, але урочиста церемонія попри все відбудеться.

Джерело: NEWSru.com