Мер Черкас подав позов проти Президента України (Відео)

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко

Мер Черкас просить компенсувати моральну шкоду за те, що Зеленський називав його “бандитом”. Розмір компенсації – 1 гривня.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко подав до суду позов про захист честі та гідності на Президента України Володимира Зеленського. Про це заявив адвокат Бондаренка Денис Ципін у відеозверненні.

“Ми всі пам’ятаємо, що кілька днів тому президент України Володимир Зеленський назвав Бондаренка “бандитом”. Ось відповідь. Побачимось із Президентом України в суді”, – сказав адвокат Бондаренка Ципін.

Адвокат повідомив, що відповідний позов поданий до Печерського райсуду Києва. У позові міський голова Черкас просить стягнути з Володимира Зеленського моральну шкоду за приниження честі, гідності та ділової репутації в розмірі однієї гривні.

Читайте також: “Карантинні” бунти: Черкаси підтримали ще кілька міст України (Відео)

Нагадаємо, із 1 травня міська влада Черкас вирішила послабити карантин, тоді як перший етап послаблення Уряд України планував на 11 травня. 

Правоохоронні органи відкрили кримінальне провадження.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко своєю чергою заявив, що кримінальних справ не боїться і застеріг центральну владу від тиску на орган місцевого самоврядування.