Мені боляче бачити пиятику, мародерство і наркоманію серед “армії Новоросії” – Гіркін

111На чергове прохання «врятувати ДНР», відомий терорист, який зробив усе для погіршення ситуації на Донбасі повідомив, що йому боляче бачити пиятику, мародерство і наркоманія, яка панує серед бойовиків після того, як Гіркін залишив Донбас. Про це розповідає сайт Преса України.

Головний терористи Ігор Стрєлков-Гіркін повідомив, що він би повернувся на Донбас, але зараз не бажає двовладдя. Сам він ситуацію коментує наступним чином: «Коротко про «на колінах просити». Я б сам повернувся в Донецьк в будь-якій якості з величезним задоволенням: і так весь замучився, читаючи кожен день про обстріл і беззаконня на вулицях ,про розкрадання гуманітарки, пияцтво і наркоманію в ополченні, тупі і безглузді атаки на аеропорт і т. д. і т. п. Але повернення залежить не від мене. Зрозумійте, що якщо я повернуся без повноважень, то ситуація ще більше погіршиться — виникне двовладдя, а його наслідком стане внутрішня війна. Кращого подарунка украм важко придумати!», — заявив Гіркін.

Нагадуємо, що любителі «русского мира» з терористичної ДНР доведені до повного відчаю голодом і свавіллям, який учиняють в окупованих містах проросійські бойовики. Жінки і діти готові на колінах благати колишнього лідера будівництва утопічної країни «новоросії» російського диверсанта Ігоря Стрєлкова-Гіркіна повернутися і навести порядок в «республіці».