Меладзе і Джанабаєва вибрали для сина незвичайне ім’я

37_mainПопулярний співак Валерій Меладзе на цьому тижні став батьком. П’ятого за рахунком дитину виконавцю подарувала його кохана артиста Альбіна Джанабаєва. Для колишньої учасниці «ВІА Гри» новонароджений хлопчик став другим сином. У пари вже є 10-річний хлопчик Костянтин.

Про поповнення у зірковому сімействі стало відомо 2 липня. Однак з вибором імені сталася деяка заминка. Проте в російських ЗМІ уже з’явилася новина про те, що малюка назвали незвичайним ім’ям – Лука. Дане ім’я є дуже давнім, воно має грецькі корені і досить поширене в Грузії. Воно утворене від латинського слова lux, що означає світло. Крім того, в християнстві відзначається Лука, автор одного з Євангелій. За переказами, апостол Лука написав першу ікону Божої Матері, тому в православній традиції він вважається покровителем іконописців, а в католицькій – художників взагалі.

Варто відзначити, свого старшого сина Меладзе назвав на честь брата Костянтина. Дочки Меладзе від його першого шлюбу з Іриною з братом спілкуються не надто охоче. Однак Валерій не втрачає надії на те, що його діти все-таки знайдуть спільну мову і подружаться.

Читайте також. Альбіна Джанабаєва народила другого сина Валерію Меладзе

Раніше Меладзе розповідав про те, що обожнює своїх дітей, хоча й намагається бути суворим батьком. Він не дуже балує своїх спадкоємців, особливо у фінансовому питанні.

Нагадаємо, зі своєю першою дружиною Іриною Валерій розлучився в 2012 році. Правда, офіційно розлучення було оформлене лише в січні поточного року. Ініціатором розірвання шлюбу виступив Валерій. Від першого шлюбу у виконавця залишилося три дочки.

Джерело: 7ja.net