Медики зробили все, що змогли: через тиждень після поранення на Донбасі помер комбриг 128-ї бригади ЗСУ

ф1Командир бригади полковник Євген Коротельов помер сьогодні в госпіталі на світанку внаслідок важких поранень, отриманих 12 листопада на передовій Донбасу.

Про смерть свого комбрига повідомив на офіційній сторінці у Фейсбук «Закарпатський легіон» (128 окрема гірсько-штурмова бригада ЗСУ).

Важкі поранення Євген Коростельов отримав, підірвавшись 12 листопада на боєприпасі на передовій під Докучаєвськом. Разом із командиром взводу батальйону, який тримає оборону на цій ділянці фронту, Коростельов пішов оглядати передній край для облаштування нового спостережного пункту бійців ЗСУ. Саме Євген Коростельов опинився в епіцентрі вибуху, який за звуком був схожим на розрив гранати.

Обох поранених бійців з лікарні Волновахи 13 листопада доправили у військовий госпіталь.

Читайте також: На Донбасі поранений комбриг 128-ї бригади ЗСУ — ЗМІ (Відео)

Командиру 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ медики ампутували обидві ноги і жодних прогнозів не робили — полковник Євген Коростельов був у реанімації на штучній вентиляції легень.

“На жаль, оперативно надана допомога та подальші оперативні втручання не змогли врятувати нашого командира”, – зі скорботою констатували бійці 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ.

Разом із комбригом під Докучаєвськом підірвався і командир взводу батальйону 128-ї бригади молодший лейтенант Шаршуков. У нього також мінно-вибухові поранення, та його стан — середньої важкості.

Читайте також: Поранення на передовій комбрига ЗСУ: все, що відомо про обставини вибуху і стан потерпілих (Відео)

Командир 128-ї бригади ЗСУ полклвник Євген Коростельов став другим командиром бригади ЗСУ, який загинув у російсько-українській війні.

Як повідомляє “BBC News Україна“, першим був комбриг 51-ї окремої механізованої бригади полковник Павло Півоваренко, який загинув під час виходу з Іловайська. Тривалий час його вважали зниклим безвісти, ідентифікували за ДНК.

Крім того, у липні 2014 року під Лисичанськом загинув командир 21-ї окремої криворізької бригади охорони громадського порядку Нацгвардії Олександр Радієвський.

ф1