Медики в «ДНР» в шоці — їм бойовики заборонили покидати межі «республіки»

медФейкові республіки все більше нагадуть концтабори — «влада», якщо не видає зарплату продуктовими наборами, то один за одним видає накази про заборони. Про це повідомляє Діалог.

Так, в «ДНР» різка нестача медичного персоналу.  Значна частина медиків виїхала з «республіки», решта працює за копійки. Тож, медикам заборонили залишати межі підконтрольної бойовикам території.

Керівник групи «Інформаційне опір» Дмитро Тимчук пише, що про цей наказ вже сповістили персонал лікарень № 1 і 2 і окупованій Горлівці.

Читайте також:   На окупованому Донбасі ліквідували ватажка бойовиків (Фото)

Оскільки медики перебувають на обліку в «військкоматі» «ДНР», то на них чиниться сильний психологічний тиск: медпрацівникам надходять погрози про те, що в разі непослуху їх відправлять на передову, якщо раптом захочуть звільнитися за власним бажанням.

Читайте також: Працівникам «націоналізованого» донецького заводу виплатили першу зарплату за 2017 рік продуктами (Відео)

Зараз нестача медичних працівників складає в «ДНР» 60%, медустанови окупованій території гостро потребують в лікарях загальної практики, терапевтів, анестезіологах, інфекціоністи, невропатологи, дільничних лікарів. Але медики не можуть працювати цілодобово, отримуючи 3-4 тисячі рублів. Тимчук припустили, що в ОРДО щось замишляють і «указ» бойовиків про заборону виїзду медикам за межі терористичної «республіки» пов’язаний саме з якимись змінами.