Медик з погонами полковника обіцяв сержанту, що той в АТО не потрапить

9Полковник медичної служби запасу, фельдшер однієї з військових частин, дислокованих на Чернігівщині, вирішив допомогти сержанту уникнути відрядження в зону АТО й отримати відпустку. Ціна питання – 1500 доларів США.

Як повідомив прес-центр Генеральної прокуратури України, військова прокуратура Чернігівського гарнізону Центрального регіону України спільно із слідчими слідчого управління ГУНП в Чернігівській області та працівниками управління захисту економіки в Чернігівській області викрила полковника медичної служби запасу, фельдшера однієї з військових частин на Чернігівщині в отриманні 1,5 тисячі американських доларів неправомірної вигоди.

Стало відомо, що медик-полковник запасу, використовуючи особистий авторитет  та особисті дружні взаємини із командуванням військової частини, намагався за отримані кошти вплинути на службових осіб військової частини, щоб ті прийняли потрібне сержанту рішення.

Любов до «зелені» завершилася плачевно. Під час обшуку злощасні долари вилучено, а тепер доведеться відповідати згідно із статтею Кримінального кодексу.