Медична реформа: що має зараз зробити пацієнт, щоб із 1 квітня не залишитись без медичної допомоги (Відео)

ф1Першого квітня в Україні на повну запрацює медична реформа первинної ланки, а це означає, що без направлення від дільничного, педіатра чи сімейного лікаря до кардіолога, окуліста чи травматолога потрапити на безкоштовний прийом буде неможливо.

Більше того, і до дільничного прийти, як зараз, стане неможливо, бо без укладеної угоди (декларації) він пацієнта не прийме, інакше зарплатні за це не отримає.

Щоб потрапити на безкоштовний прийом уже зараз, до 1 квітня, кожному пацієнту слід обрати собі сімейного (дільничного) лікаря, педіатра для дитини і підписати з ним угоду (декларацію). Це може бути зовсім не той дільничний, до якого ви ходили роками, а той, якого оберете ви. Однак, якщо у нього ще залишилось місце для вас – набрати необхідну кількість пацієнтів  – 2 тисячі – добрий медик уже міг.

1 квітня стартує підписання декларацій.

Інструкції для лікаря та пацієнта ви можете переглянути на платформі еHealth: Кроки для лікаря (https://portal.ehealth-ukraine.org/join.html#doctor), Кроки для пацієнта (https://portal.ehealth-ukraine.org/join.html#patient).

Читайте також: Як обрати сімейного лікаря після медичної реформи: покрокова інструкція і необхідні документи

Як із 1-го квітня запрацює в Україні медична реформа та про її вузькі місця – у сюжеті ТСН. Тиждень.