Медведчуку і ще одному нардепу оголошено про підозру – Венедіктова

Тарас Козак і Віктор Медведчук. Фото з відкритих джерел

Народних депутатів Віктора Медведчука і Тараса Козака підозрюють у державній зраді.

Як повідомила Генпрокурор України Ірина Венедіктова, вона особисто підписала сьогодні підозри цим двом народним депутатам України. 

“Інформую суспільство про те, що сьогодні я поставила свій підпис на повідомленнях про підозру двом народним депутатам українського парламенту – М і К. Ми з колегами із правоохоронних органів провели масу слідчих дій, отримали багато експертних висновків, в ході досудового розслідування допитали цінних свідків. Робота велась ефективно, ми робили все можливе, щоб інформація залишалась у вакуумі. За результатами вивчення зібраних матеріалів справи, я дійшла висновку про необхідність взяти на себе відповідальність повідомити цим “парламентарям” про підозру. Вважаю, що слідство і прокурори на сьогодні отримали достатньо підстав для зміни їх статусу із свідків на підозрюваних”, – повідомила Генпрокурор України Ірина Венедіктова.

За даними ЗМІ, сьогодні СБУ прийшла з обшуками в помешкання голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Мадведчука у Києві.

Читайте також: Санкції України проти Медведчука: все, що відомо про причини і наслідки (Відео)

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", раніше Президент України підписав Указ, яким ввів у дію рішення РНБО України від 19 квітня про запровадження санкцій проти Віктора Медведчука і Тараса Козака. Зокрема, санкціями було припинене мовлення телеканалів, якими володів Козак.

Читайте також: Медведчук подав позов до Верховного суду – оскаржує санкції проти себе

16 березня Віктор Медведчук у Верховному суді України оскаржив Указ Президента України, що запроваджував санкції проти голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Мадведчука.