Медведчук сказав, як живе під санкціями РНБО: “Хочу вам відкрити велику таємницю”

Віктор Медведчук, проти якого 19 лютого Україна запровадила санкції, поки з’ясовує, що саме ці санкції означають на практиці.

Про це народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” кум Путіна Віктор Медведчук заявив в інтерв’ю BBC.

Медведчук повідомив, що зараз для купівлі продуктів харчування та іншого необхідного використовує готівку. Тому в цьому його життя під санкціями не змінилось, бо банківською карткою він не користувався і роками раніше.

“Хочу вам відкрити велику таємницю: …я просто не платив кредиткою, у мене немає в цьому необхідності”, – заявив Медведчук.

Він зазначив, що санкції РНБО не дозволяють йому продавати своє майно, та не розуміє, чому не може користуватись ним.

"Я не можу жити в своєму будинку, я не можу їздити в машині, яка належить мені по праву особистої власності? Це маячня", - заявив Медведчук.

Він нагадав, що за фахом є юристом, але все ще продовжує з'ясовувати, що означають запроваджені проти нього санкції.

"Я поки що намагаюся зрозуміти, в чому суть санкцій і як їх можуть реалізувати. Мені складно це зрозуміти, хоча я доктор юридичних наук. Наприклад, як бути з санкцією, де йдеться про те, що мені заборонено розпоряджатися і використовувати мої активи, тобто нерухомістю і коштами на рахунках?.. Притягайте до відповідальності, встановлюйте рішенням суду, і якщо там будуть санкції у вигляді конфіскації майна - питань немає, будемо скаржитися. А тут як бути? Тут треба йти до Верховного Суду. Але це місяці і роки часу", - заявив Медведчук.

Читайте також: Санкції України проти Медведчука: все, що відомо про причини і наслідки (Відео)

Нагадаємо, 19 лютого Рада нацбезпеки і оборони України запровадила санкції проти Віктора Медведчука та його дружини і соратників за фінансування тероризму.

Тижнем раніше РНБО України закрила за антиукраїнську пропаганду три телеканали, пов'язані з Медведчуком.