Медалі зі старих мобілок і порожні трибуни: Олімпіада-2020 буде унікальною (Відео)

Мірайтова – талісман XXXII Літніх Олімпійських ігор У Токіо. Фото – Фейсбук НОК України

Олімпійські ігри, що триватимуть у столиці Японії з 23 липня до 8 серпня, будуть унікальними – це буде перша Олімпіада, що через пандемію коронавірусу відбуватиметься без глядачів на трибунах в умовах надзвичайного стану, спеціально запровадженого в Токіо.

“Це будуть історичні Олімпійські ігри”, – анонсував президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах.

Як повідомляє 5 канал, організатори Олімпіади в Токіо додали цим спортивним змаганням і глобальної екологічної ідеї. Дбаючи про наслідки зміни клімату на планеті, все, що тільки можна, для Олімпіади-2020 зробили з відходів, які можна переробити. Так, метал для медалей переможців Олімпіади у Японії 4 роки збирали зі старих комп’ютерів та ґаджетів, яких назбирали для переробки 79 тонн.

В Олімпійському селищі, спеціально збудованому для 11-ти тисяч учасників із двохсот країн, усе, що тільки можна було, зроблено з переробленого непотребу. Так, ліжка для спортсменів за спеціальною технологією японці зробили з переробленого старого картону.

Читайте також: “Епохальна подія”: перед Олімпіадою в Токіо МОК змінив рішення П’єра Де Кубертена

Унікальною Олімпіада-2020 буде ще в багатьох аспектах. Так, серед 33 видів спорту, у яких змагатимуться олімпійці, 4 стали олімпійськими вперше.

Більше про те, в чому полягає унікальність Олімпіади-2020, - у сюжеті 5 каналу.