Політичні амбіції Лукашенка позбавили Білорусь матчів Чемпіонату світу (Відео)

Через політичні протести в Білорусі проти нелегітимного президента Олександра Лукашенка і неможливість гарантувати безпеку спортсменів Чемпіонат світу з хокею-2021 у Білорусі не відбуватиметься.

Про таке своє рішення зі скасування матчів ЧС у Мінську повідомила Міжнародна федерація хокею.

“Через безпекові питання, які перебувають поза контролем Міжнародної федерації хокею із шайбою, Рада МФХШ підтвердила, що рішення про перенесення чемпіонату світу з хокею 2021 року з Мінська, Білорусь, є неминучим”, – йдеться в повідомленні.

Ігри ЧС мали відбутись у травні-червні цього року в білоруському Мінську та в латвійській Ризі. Чи можливо, щоб ЧС тепер відбувся лише в Латвії, Міжнародна федерація хокею ще вивчає.

Читайте також: Водомети і ґумові кулі: на тлі заяв ЦВК про перемогу Лукашенка в Білорусі почався наймасовіший в країні протест (Відео)

Як повідомляла ІА “7 Днів-Україна”, масові протести в Білорусі проти фальсифікації результатів президентських виборів тривають від серпня минулого року. Олександр Лукашенко вимоги білорусів піти у відставку і призначити нові вибори ігнорує, а протести розганяє силою.

Читайте також: Розгін протесту у Білорусі: Лукашенко відзначився новим застосуванням сили (Відео)

Хокей з шайбою – улюблений вид спорту Лукашенка, та через свої політичні амбіції Лукашенко позбавив Білорусь можливості приймати Чемпіонат світу з хокею.