МАУ готова доставити всі тіла родичам, якщо український борт забере їх в Україну – Євген Дихне ( Відео)

Євген Дихне
Євген Дихне

Авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” (МАУ) виплатить всі належні страхові виплати та компенсації сім’ям загиблих пасажирів у авіакатастрофі українського лайнера PS752, який розбився в Ірані, згідно з міжнародними правилами.

Зазгачимо, про це на брифінгу заявив президент МАУ Євген Дихне. “Все компенсації і страхові виплати, які визначені законом і лежать в області відповідальності авіакомпанії, будуть проведені згідно з усіма міжнародними правилами і тим страховими договорами, які у нас є”, – сказав він.

Крім того, президент компанії зазначив, що МАУ готова доставити всі тіла родичам, якщо український борт забере їх до Києва. Нині всі тіла перебувають в чотирьох лікарнях в Тегерані. Дихне додав, що більшість тіл буде передано землі в Ірані, оскільки, переважно це були люди іранського походження і їхні родичі мешкають в Ірані. “Міністерство закордонних справ України щільно і постійного займається питанням того, щоб повернути тіла загиблих українців в Україні. Є надія, що вони повернуться разом з тим вантажним бортом, який привіз українську комісію”, – додав президент авіакомпанії.