Мати Олега Сенцова написала прохання про помилування на ім’я Президента Росії (Текст)

Сенцов-КП вікторія за гратамиМатір Олега Сенцова офіційно звернулась до президента РФ Володимира Путіна з проханням про помилування українського політв’язня. Документ в адміністрації Путіна від 26 червня, та підпису президента Росії під ним немає досі.

Режисер Олег Сенцов, засуджений у РФ з надуманим звинуваченням у тероризмі др двадцяти років колонії, з 16 травня голодує з вимогою до Кремля відпустити всіх українських політв’язнів.

Матір Олега Сенцова у проханні пр опомилування підкреслила, що вважає сина не винним у злочинах, за які він уже відсдів за ґратами у Росії 4 роки.

Повний текст клопотання Людмили Сенцової опублікувало “Громадське“:

"Я звертаюся до вас з проханням помилувати мого сина Олега Геннадійовича Сенцова, 1976 р.н., засудженого російським судом до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у організації терористичного угруповання.

Всі матері люблять своїх дітей, бажають для них свободи та щастя. Мені важко судити про ступінь вини власного сина, хоча знаю його як мирного громадянина та людину, захоплену своєю професією — кінорежисурою.

Не буду вас переконувати в невинуватості Олега, хоча сама вірю в це. Просто скажу, що він нікого не вбивав. Він вже відсидів чотири роки у в’язниці. Його чекають діти, молодший син страждає від аутизму. Їм погано без нього. Вони ніколи не будуть щасливі без батька.

Прошу вас, Володимир Володимирович, проявити милосердя і помилувати Олега Сенцова, не губити його життя і життя його близьких. Ми чекаємо на нього вдома".