Мати дівчинки, яку начебто зґвалтували, погрожує дійти до Порошенка, захищаючи дитину (Відео)

дівчинкаСправа про можливе зґвалтування неповнолітньої щодня набирає обертів.

Читайте також. У зґвалтуванні 15-річної дівчинки правоохоронці підозрюють… співробітників міліції

Учасники цієї історії чи не щодня коментують журналістам своє бачення розвитку подій. Про тиск та погрози заявила мати 15-річної дівчини. Жінка стверджує, що її змушували забрати заяву, у якій вона звинувачує трьох міліціонерів у зґвалтуванні доньки. Пані Наталя розповіла журналістам телекомпанії TV-4, що дочці вірить і планує відстоювати свою правду до кінця.

- Найперше погрожували, що буде розголос і це відіб'ється на дитині, що це є дуже соромно, що все одно нічого не доведуть і доведеться чи з України їхати, чи інше робити. Що жити не буде як, бо все прикриється, бо там - дуже високі люди. До мене дзвонили, підходили, приїжджали посланці чи як їх там назвати, пропонували будь-яку суму, аби тільки забрала заяву. Наприклад, вчора був тиск на дитину, при допиті, - розказує мама, яка стверджує, що її дочку зґвалтували міліціонери.

Читайте також. Міліціонери, яких звинувачують у зґвалтуванні, подали скаргу у прокуратуру (Відео)

Жінка каже, що дочці вірить і буде відстоювати її інтереси.

- Такі подробиці виявляються в ході слідства, дитина все говорить, причому - неодноразово. Такого неможливо придумати. І те, що вони хочуть з моєї дитини зробити погану, то, повірте, це – неправда. Вона закінчила школу з відзнакою. Повірте, я буду звертатися до всіх громадських організацій, буду звертатися куди можна. Буду добиватися зустрічі з Порошенком, буду йти куди завгодно. Я доведу, що це було так, - говорить жінка.

У свою чергу, троє міліціонерів, яких звинувачують у зґвалтуванні неповнолітньої, подали скаргу в прокуратуру Тернопільської області, у якій заперечують свою провину. Вони найняли адвоката та замовили незалежні експертизи. Чоловіки стверджують, що всі заяви про зґвалтування - наклеп.

Довідково. 29 червня мати неповнолітньої звернулася у міліцію із заявою про те, що її 15-річну дочку зґвалтували троє працівників міліції. Обласна прокуратура за цим фактом розпочала кримінальне провадження. Наразі триває розслідування, розглядають різні версії того, що сталося. Висновки судово-медичної експертизи чекають уже наступного тижня.