Масштабну пожежу висотного будинку в Києві гасили 14 пожежних машин (Відео)

Фото - ГУ ДСНСУ у Києві
Фото – ГУ ДСНСУ у Києві

Ввечері 22 січня в Києві на Печерську загорівся 24-поверховий житловий будинок. Внаслідок своєчасних дій рятувальників жертв і постраждалих немає – частину мешканців евакуювали з задимлених квартир через вікна за допомогою автодрабин.

Як повідомляє ГУ ДСНСУ у Києві, причиною пожежі, вірогідно, стало коротке замкнення електродротів – проводи згоріли на 11-ти поверхах будівлі.

“22 січня, о 21:11 до служби 101 надійшла інформація про пожежу в 24-поверховому житловому будинку на вул. Підвисоцького, 4в, Печерський район. Зайнялась електропроводка з 1го по 11й поверхи. Пожежу локалізовано о 22:45. Сильно постраждали 7-8 поверхи. Також спостерігалось сильне задимлення з 11 по 22 поверхи.

В ході гасіння з будинку евакуйовано 43 чоловіка, серед яких 4 дитини. Ще 3 особи (жінку з 2-ма дітьми) врятовано по пожежній автодрабині.

О 23:20 пожежу ліквідовано. Жертв та потерпілих немає.

На місці події працювало 14 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 53 чоловік особового складу”, – повідомили рятувальники, наголосивши, що причину пожежі встановить слідство.

Як гасили пожежу  у будинку 4В на вулиці Підвисоцького в Києві ввечері 22 січня – у відео Киев Оперативный