Масова евакуація з собаками: бойовики “ДНР” влаштували мешканцям окупованого міста екстримальний вечір (Фото)

ф6Бойовики на окупованому Донбасі продовжують знущатись із мешканців окупованих територій, влаштовуючи демонстративні “рятувальні” операції в той час, як окуповані міста масово страждають від реальних надзвичайних ситуацій з обвалом дахів під вагою неприбраного снігу та травмуванням і загибеллю місцевих мешкацнів через це.

Так, під вечір 22 січня в окупованому “ДНР” Донецьку бойовики влаштували чергову “показуху” – так звані навчання МЧС ДНР“.

Величезна кількість рятувальних машин, а також “правоохоронців” і “МГБ ДНР” на оточеній і знеструмленій Шахтарській площі Донецька неабияк налякала місцевих мешканців.

Виявилось, що то бойовики відпрацьовують свої дії в разі вибуху побутового газу в житловій багатоповерхівці, про що повідомили в так званому "МЧС ДНР".

Читайте також: Вимкнене світло і багато пожежних: стало відомо, що спричинило ажіотаж на окупованому Донбасі (Відео)

Окупаційна влада, влаштувавши екстрим місцевим мешканцям, проводила "масову евакуацію" зі знеструмленої темної житлової багатоповерхівки.

Як видно на фото, опублікованих так званим "МЧС ДНР", умовних "потерпілих" бойовики виводили з під'їздів із службовими собаками і відправляли в карети швидких. "Евакуйованих" бойовики звезли в одне місце, де начебто розгорнуте тимчасове місце для перебування "постраждалих".

Читайте також: Є жертва: на окупованому Донбасі грандіозна аварія на заводі

Зазначимо, що вибухи побутового газу, як і інші катаклізми в житлових багатоповерхівках окупованих міст Донбасу не рідкість, та бойовики в реальних ситуаціях таких масштабних заходів ніколи не вживали.

Читайте також: На окупованому Донбасі через бездіяльність бойовиків масово завалюються дахи житлових будинків (Фото)

У мережі ж над "показухою" бойовиків сміються, зазначаючи, що скоро об'єкти окупованого Донбасу через бездіяльність бойовиків заваляться без жодних вибухів побутового газу, а через неприбраний сніг та інші фактори, на які окупаційна влада ніяк не реагує.

Читайте також: Бойовики перед сміттям безсилі: комунальний колапс на окупованому Донбасі триває понад 3 тижні (Фото)

ф18

ф1ф2ф3ф4ф5ф6ф7ф8ф9ф10ф11ф12ф13ф14ф15ф16ф17