Масляний крем і живі квіти: стало відомо, яким буде торт на весіллі принца Гаррі і Меган Маркл (Відео)

Фото -  The Guardian
Фото – The Guardian

Королівський торт на найочікуванішому весіллі Великобританії може коштувати близько 200 тисяч гривень, а загалом на весільні солощі майбутнє подружжя витратить, за підрахунками британської преси, 50 тисяч фунтів, або ж 2 мільйони гривень.

Головний десерт цього корівського весілля, що відбудеться 19 травня, буде не традиційний британський, як це заведено в монаршій родині: наречена Меган Маркл обрала американський стиль і вже замовила торт не в британського кухаря.

За офіційним повідомленням Кенсінгтонського палацу, торт буде лимонним із сиропом з бузини.

Журналісти ТСН навідались до кондитера, який уже пече торт для весілля монаршої родини Великобританії. Цей кондитер традиційно прикрашає свої торти масляним кремом і живими квітами. Очевидно, таким же буде і королівський торт.

Та торт, якого б розміру він не був, буде не один: на весіллі Вільяма і Кейт, до прикладу, гості з'їли 28 додаткових тортів.

Головний же торт, за традицією, має бути таким, щоб його можна було з'їсти і через кілька десятиліть: перший шматок із нього монарше подружжя з'їдає, коли в родині народжується первісток.

Всі подробиці про весільні солодощі і їх традиції у монаршій родині Великобританії - у сюжеті.