Масло Shell 10w-40 – основні переваги, як відрізнити підробку

Моторне масло, з унікальною формулою, що належить до сучасних мастильних матеріалів, називається Shell 10w-40. Воно має напівсинтетичну основу, виготовляється з природного газу. Аналогічних продуктів в світі поки що немає. В основний склад входять такі елементи, що забезпечують чудові умови для довгої і надійної роботи автомобільного двигуна. Придбати масло Shell 10w-40 можливо в спеціалізованій точці продажу, та інтернет-магазині.

Де застосовується і які переваги?

Залежно від маркування даний вид мастильних матеріалів можна використовувати для двигунів:

 • які працюють з турбонаддувом та транзитним охолодженням,
 • де підходить така ступінь в’язкості,
 • різної модифікації, та способу дії.

Експерти вважають, що мастила Shell із такою в’язкістю ідеально підходять для автомобілів не імпортного виробництва. Вони гарно справляються з завданням захисту деталей, та ймовірного відновлення в разі мікроушкоджень. Користувачі, що мали досвід застосування масла Shell 10w-40, відмічають такі переваги:

 • Експлуатаційна універсальність

Моторні мастила Шелл використовуються як в легкових автомобілях, так і сучасних позашляховиках. Виробник запевняє, що двигун, при застосуванні такого мастила буде працювати добре, незважаючи на навантаження, чи це буде ідеальне дорожнє покриття, чи бездоріжжя.

 • Високоефективний захист двигуна

Властивості масла даного бренду дозволяють захистити двигун від будь-якого впливу навколишнього середовища. Його застосування мінімізує окислювальні і корозійні процеси.

 • Економічна доцільність

В склад масел Shell входять інгредієнти, що запобігають випаровуванню під час роботи двигуна. Тому не потрібно часто доливати. Змащувальні речовини мають оптимальну в’язкість, вона залишається стабільною протягом всього терміну застосування.

Окрім цього в мастилі Шелл максимально вигідно поєднується співвідношення ціни до якості.

Як відрізнити оригінальну продукцію від підробки?

Всі якісні продукти, що мають шалений попит, зазнають фальсифікацій. Це стосується і бренду Shell. В результаті багато жертв шахрайства розчаровуються в продукції і шукають альтернативні варіанти, а виробник потерпає від втрати репутації, однак намагається боротися с подібними явищами посиленням захисту у вигляді:

 • Оригінальної тари. Вона виглядає дуже акуратно, не має грубих швів, нерівно наклеєних етикеток. Текст легко читати, він знаходиться строго в центрі і перекладений на кілька мов. Всі елементи упаковки співпадають по стилю і забарвленню.
 • Голографічних зображень та нових модифікацій етикеток. На лицевій стороні тари є дзеркальний відбиток, а на тильній - подвійна етикетка.
 • Штрих-коду, що взятий в білу рамку.
 • Цільної упаковки, без сколів, порізів, нещільного прилягання кришечки та інших дефектів.
 • Ідеально рівної мірної лінійки, яка наноситься особливим способом.
 • Добротного пластику, що застосовується при виготовленні тари. Він не просвічується, має щільну структуру.

Відрізнити оригінальну продукцію не так вже складно, головне уважно подивитися з усіх сторін і відмовитися від покупки, якщо виникають сумніви. Продукція Шелл входить в розряд середнього і високого цінового діапазону і не може коштувати дешевше, ніж потрібно.

Завдяки унікальним властивостям, та надійні репутації виробника, масла Shell користуються популярністю та повагою серед користувачів і рекомендуються провідними автомобільними концернами до застосування.