“Маски-шоу” не було: все, що відомо про обставини затримання Гладковського (Відео)

ф1“Це все дурниці”, – так кваліфікує своє затримання Олег Гладковський і на знак протесту проти дій НАБУ оголосив голодування. Генпрокурор України заявив, що Гладковському сьогодні можуть оголосити підозру.

Затримали екс-першого заступника глави РНБО України Олега Гладковського представники НАБУ 17 жовтня в ресторані під Києвом після того, як прикордонники в аеропорту “Бориспіль” не випустили його з країни.

Як повідомляє ТСН, працівники ресторану кажуть, що затримання відбулося близько 13-ї години. До силового затримання в стилі “маски-шоу” правоохоронці не вдавалися – все відбулося мирно і без побитого посуду.

Читайте також: Затримання Гладковського: у НАБУ пояснили причину (Фото)

На сайті копорації “Богдан”, де тепер працює Гладковський, заявили, що  з країни тікати він не збирався, а летів на міжнародну автовиставку. Загалом Гладковський вже не раз літав за кордон останнім часом, тому дії силовиків 17 жовтня “дуже схожі на політично вмотивовані”.

Невдовзі сайт корпорації "Богдан" повідомив, що - Гладковський на знак протесту почав голодування.

У НАБУ ж після першог оповідомлення 17 жовтня, що Олега Гладковського затримали за підозрою у зловживаннях, більше нічог опоки не повідомляли.

Більше подробиць про все, що наразі відомо про обставини затримання Гладковського, - у сюжеті ТСН