Машини для бійців АТО під Тернополем активісти ремонтують безкоштовно (Відео)

машинаУ Березовиці, що під Тернополем, ремонтують машини і відправляють у зону АТО. Волонтери просять: якщо ви маєте техніку, яка потребує ремонту і може знадобитися нашим військовим, звертайтеся.

На станції технічного обслуговування машини безкоштовно відремонтують і відправлять на схід. Таким чином на війну вже передали три авто.

Читайте також. “Наша армія вже навчилася воювати”, – тернополянин Тарас Білан (Відео)

Автослюсарям на станції технічного обслуговування в Березовиці довелося добре попрацювати, аби автівки не підвели і були надійними. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

- Хочеться, щоб вони не підвели у потрібний час. Машини були деякі в плачевному стані, решта - трішки кращі. Хто не може там допомогти, допомагає - тут, – розповідає автослюсар Сергій Соколовський.

Машини можуть використовувати для різних потреб.

- Наприклад, для перевезення поранених або екіпажів. Машини - хороші, це позашляховики, дизельні, економічні і надійні. Бо такий автомобіль, як УАЗ – набагато важчий. В експлуатації важкий, треба його добре знати, щоб на ньому їздити. Іномарка легша у використанні, – пояснив директор СТО Юрій Слободян.

Читайте також. “Ворога ми поб’ємо, армія – інша, вона навчилась воювати”, – військовий історик з Тернополя (Відео, Фото)

На станції технічного обслуговування готові і надалі ремонтувати автівки для українських бійців, які перебувають у зоні АТО.

- Готові надавати послуги. Які машини будуть, такі і будемо ремонтувати. Можемо ремонтувати до двох авто на тиждень, – каже Юрій Слободян.

Громадські активісти, напряму спілкуючись з нашими військовими, що зараз на сході, розповідають, які саме автівки їм необхідні.

Читайте також. Тернопільське “Ядро” відправить броньовик і санітарне авто в зону АТО (Фото)

- У нас є прямий зв’язок з активістами, які зараз воюють на сході. Велике прохання, щоб це були дизельні, не бензинові авто, оскільки з бензином там важко. Машини мають бути економні і обов’язково - 4 на 4, – говорить громадський активіст Андрій Об’єщик.

На СТО привозять різні автівки - як джипи, так і УАЗи.

- Потрібна маневреніша техніка, типу джипів. Автомайдан Львова допомагає, думаю, що за кілька днів автомобілі нові отримаємо, - кажуть активісти.

Довідково. Якщо ви можете допомогти українським військовим технікою, звертайтеся на станцію технічного обслуговування за номером: 050-581-52-37.