Військовий експерт пояснив план Кремля з вторгнення армії РФ в Україну

Костянтин Машовець. Фото - Фейсбук
Костянтин Машовець. Фото – Фейсбук

Росія на кордоні з Україною утримує велике угруповання своїх військ, та у разі повномасштабного вторгнення на територію нашої країни Кремль насамперед пустить в хід не ці угруповання.

Про це заявив координатор групи “Інформаційний спротив” військовий експерт Костянтин Машовець.

Військовий експерт пояснив у Фейсбук, що в умовах сучасної війни потужне угруповання військ і наступ по всьому фронту для вторгнення в Україну Росії не потрібні, бо перші удари крилатими ракетами по Україні РФ цілком може здійснити зі своєї території.

“Ніяких мобілізацій, ешелонів і численних колон бойової техніки. Спочатку раптово потік “Калібру” (крилата ракета – ред.) по системі військового і державного управління, об’єктах ППО, ПУ і складах з паливом та боєприпасами, причому з рубежів і позиційних районів, на яких нам не дістати їх носіїв. Доповниться це, цілком можливо, “Іскандерами” і атаками заздалегідь інфільтрованих на нашу територію груп ССО РФ. Потім – добивання вцілілих об’єктів, цілком можливо – підключення тактичної авіації, блокування комунікацій і ряд оперативно-тактичних десантів із захопленням ключових і стратегічних об’єктів і точок. І лише потім введення обмеженого контингенту”, – пояснив план Кремля з вторгнення армії РФ в Україну Костянтин Машовець.

Читайте також: Росія може піти в наступ на Україну не на Донбасі — генерал ЗСУ сказав, як дати відсіч РФ (Відео)

Для запобігання військовій агресії Росії та вчасної реакції на неї української армії військовий експерт порадив Генштабу ЗСУ відслідковувати насамперед не так чисельність військ РФ на кордоні з Україною, як місця дислокації і кількість високоточної зброї, якою Росія може завдати по Україні швидкого ракетного удару без масштабного вторгнення армії РФ на територію України.

Нагадаємо, що на початку листопада цього року заступник Генштабу ЗСУ генерал Сергій Наєв заявив, що на кордонах з Україною Росія зараз веде звичну ротацію своїх військ і не створює спеціальної потужної наступальної групи.