Машовець пояснив, що означає визнання Кремлем результатів “виборів” на окупованому Донбасі

Костянтин Машовець. Фото — Фейсбук
Костянтин Машовець. Фото — Фейсбук

Визнання Росією результатів так званих “виборів”, що їх Кремль провів 11 листопада на окупованому Донбасі всупереч протестам цивілізованого світу, означає ескалацію військового конфлікту.

Так вважає експерт Центру військово-політичних досліджень, координатор групи “Інформаційний спротив” Костянтин Машовець.

На своїй сторінці у Фейсбук експерт пояснив, що визнання РФ результатів “виборів” бойовиків на окупованому Донбасі матимуть наслідки як у політичному аспекті, оскільки ці “вибори” порушують Мінські угоди, так і у військовому.

Читайте також: Окупанти Донбасу оприлюднили «результати» фейкових виборів у самопроголошених «ДНР» і «ЛНР»

“По суті – це “похоронна пісня” над Мінськими угодами №2. І, по-суті, введення прямого “патронажу” Кремля над цими резерваціями, вже без всяких вивертів. Це в політичному сенсі.  А в військовому, це означає речі набагато гірші. Головна з них – ймовірність загострення та ескалації бойових дій, що різко зросла”, – написав Машовець.

Читайте також: «Вибори» на окупованому Донбасі і миротворці ООН: став відомий новий «хитрий» план Кремля (Відео)

Експерт пояснив, що крім можливості проникнення кадрових російських військових для спецоперацій проти ЗСУ на Донбасі, чисельних бойових груп російської армії, які стоять неподалік кордону з Україною, бойовики під егідою російського командування проводять зміни і в так званих “арміях” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

“Штатно-організаційна структура та система управління окупаційних формувань на території Донецької області максимально наблизилась до типової армійської, з чіткою командною вертикаллю, без всяких піарних і політичних маскувань”, – написав координатор “Інформаційного спротиву”.

Читайте також: Помічник Президента Росії привітав «обраних» на фейкових «виборах» у невизнаних «ДНР» і «ЛНР»

За оцінками Костянтина Машовця, чисельність  так званої “армії ДНР” зараз становить 11,5-12 тисяч бойовиків, а кількість кадрових російських військових, які воюють на окупованому Донбасі під вивіскою армії ДНР” – близько тисячі.

Читайте також: Війна на Донбасі: Машовець пояснив, що означає визнання Росією результатів «виборів» бойовиків (Блог)