Мартін Брест про війну на Донбасі: зараз ти сидиш в студії, а завтра можеш убити однокласника (Відео)

МАртін Брест КП у військ формі на передовійУродженець окупованої нині Горлівки екс-боєць АТО Мартін Брест, якому на передову Донбасу телефонував особисто Президент України, аби подякувати за знищення бронетехніки ворога, визнає, що на Донбасі за Україну воював проти своїх друзів дитинства.

Мартін Брест, який пішов в українську армію із шостою хвилею мобілізації, зізнався, що в зоні АТО біля Докучаєвська у складі 72-ї ОМБр ЗСУ воював за Україну проти своїх однокласників, які пішли в бойовики.

“З мого класу знову зустрілись 11 людей на війні: троє з нашої сторони і вісім на тій. Із наших хлопців всі троє живі, включаючи мене. Із тих, наскільки я знаю, живі п’ятеро, троє загинули на нашій війні”, – констатував екс-боєць ЗСУ.

Читайте також: У бойовиків мінус одна БМП: українські бійці показали, як її знищили (Відео)

Мартін Брест зізнався, що у соцмережах переписувався з однокласниками, які воювали на боці ворога, зокрема з дівчиною з паралельного класу, яка в бойовиків “ДНР” снайпером.

“І ми прекрасно розуміємо, спілкуючись, відправляючи один одному повідомлення, що завтра я вийду в наряд, вона виповзе в поле і хтось із нас один одного вб’є”.

Читайте також: Президент зателефонував на передову бійцю, котрий знищив БМП бойовиків

“Які ми, люди з Донбасу, які воюють на стороні України? Це люди, які прекрасно розуміють: зараз ти сидиш в студії і розмовляєш з приємною людиною, а завтра ти можеш убити однокласника. Загалом і все”, – каже Мартін Брест.

“Я дуже люблю Горлівку, я дуже люблю Донбас”, – зізнався Мартін Брест і розповів, що місто його юності – це місто, в якому “половину часу ти читаєш книжку, а іншу половину швеньдяєш вулицями і б’єшся з пацанами з “Комсомольця”.

Читайте також: «Ракети вийшли. Слава Україні!», — блогер Мартін Брест виклав оригінальну версію удару США по авіабазі Сирії

Зараз Мартін Брест працює в патрульній поліції Києва, та не виключає, що може знову повернутись в окопи Донбасу як боєць ЗСУ, аби звільнити рідну Горлівку від російського окупанта.

“Війна – це найяскравіше, що було в моєму житті”, – зізнається він.

Читайте також: «Я брав участь у трьох операціях по віджиму сірої зони», — учасник АТО з Горлівки сказав, коли закінчиться війна на Донбасі (Відео)

Про те, як воював на Донбасі, Мартін Брест написав книгу “Піхота”. Зараз, каже, виношує задум ще однієї книги про війну, а ще – сценарію фільму.

Читайте також: «Фантастична атмосфера», — на презентацію книги ветеранів АТО приїздив «Олексійович» (Відео)

Про це і чимало іншого відомий блогер і ветеран АТО патріот України з Горлівки Мартін Брест розповів в інтерв’ю програмі “Переплет на каналі UATV на русском.