“Мамочко, а куди ми далі їдемо?” – матір вбитого в Києві хлопчика розчулила мережу

 Загиблий у Києві трирічний хлопчик Facebook Інни Соболєвої

Загиблий у Києві трирічний хлопчик
Facebook Інни Соболєвої

Депутат Київської облради В’ячеслав Соболєв зі своєю дружиною Інною у Шевченківському районному суді Києва зробили гучні заяви про вбивство їхнього трирічного сина Олександра, повідомляє ОBOZREVATEL.

Це трапилося після обрання запобіжного заходу одному з підозрюваних. Чоловік також назвав прізвища тих, кого, на його думку, “треба посадити на детектор брехні”.

"Я сподіваюся і впевнений, що поліцейські доведуть все до кінця... Я готовий надати список прізвищ тих людей, яких, на мій погляд, треба посадити на детектор брехні", – сказав Соболєв.

Читайте також: Смертельний постріл у трирічного сина депутата Соболєва: ЗМІ назвали імена підозрюваних (Відео)

Він заявив, що, оскільки "замовлення не виконане, отже воно не скасоване". Депутат також сказав, що те, що підозрювані були на війні, їх не виправдовує.

"У мене тільки одне запитання до одного з них: якщо ти бачив, що я в машину сів... з двома дітьми. Тобі ж мене замовили, так стріляй у мене!" – заявив Соболєв.

"Коли ти з сім'єю сідаєш у машину. Йде твій маленький синочок, несе малюнок. Йде за ним донька. Вони сідають у машину. Синочок каже: "Мамочко, а куди ми далі їдемо?" Я кажу, що додому. А чоловік каже, що поїдемо собаці будку купимо, щоб він не замерз... І це крапка. Я розумію, що це постріл. Кажу чоловікові, щоб він швидко тиснув на газ. Я дивлюсь – він живий. А потім повертаюсь, бачу, що в моєї дитини немає пів голови... І її мізки я збирала власними руками..." – сказала вона і додала, що "їхній синочок до них повернеться".