“Мамо, якщо зі мною щось трапиться, ти будеш добиватися правди” – більше року батьки Володимира Солтиса на Тернопільщині добиваються справедливого розслідування (Відео)

Скріншот сюжету
Скріншот сюжету

“Син стікав кров’ю, повністю було перерізане горло…” – резонансна смерть на одному з підприємств Тернопільщини

Більше року як батьки Володимира Солтиса намагаються добитися справедливого розслідування загибелі їхнього сина. 8 червня минулого року він зірвався з висоти і загинув. Трагедія трапилася на підприємстві «Колос-2» у Теребовлі. Досі винних у смерті Володимира не знайшли і не покарали, повідомляє Т1 Новини.

Дві смерті на підприємстві «Колос-2» у Теребовлі. Саме це стало основною темою сьогоднішньої прес-конференції. Хоча трагедії трапилися майже два роки тому, винних так і не покарали. Зараз за двома випадками триває розслідування. Батьки хвилюються, щоб справу не «зам’яли». Рідні переконані, якщо б на підприємстві подбали про належну техніку безпеки, трагедії могло б і не трапитися.

- Одну справу Михасика залишили в Теребовлі, а мого сина чомусь відвезли до Тернополя. Поліція спихає на прокуратуру, а прокуратура на поліцію. Де знайти правди я не знаю. Зверталася і до президента України, і до Генеральної прокуратури. Слідча, яка займається даною справою, вдруге призначила експертизу. Наразі справу так і не завершили, - розповідає мати загиблого Володимира Солтиса Любов Солтис.