Маліновський знову в збірній: оголошений склад на матч відбору Чемпіонату світу-2022 (Турнірна таблиця)

Маліновський і Петраков. Фото – Reuters, фотоколаж – “Сьогодні”

Найдорожчий український футболіст Руслан Маліновський викликаний у розташування збірної України для підготовки до гри відбору на Чемпіонат світу з футболу-2022.

Маліновський є у складеному виконувачем обов’язків головного тренера Олександром Петраковим складі збірної України, список якої опублікувала Українська асоціація футболу.

Раніше з кінця літа Руслан Маліновський до складу збірної України не викликався. ЗМІ повідомляли про конфлікт Маліновського і виконувача обов’язків головного тренера української збірної Олександра Петракова.

"Привертає увагу повернення цілої групи виконавців. Так, Олександр Зінченко та Тарас Качараба відновилися після ушкоджень, а Руслан Маліновський, Віктор Коваленко та Денис Гармаш привернули увагу тренерського штабу виступами у своїх клубах", - прокоментувала УАФ оголошений Петраковим склад.

За повідомленням програми ТаТоТаке, Маліновський повернувся до складу збірної України після того, як сам зателефонував Петракову.

Про те, що конфлікт між півзахисником і тренером вичерпаний, тиждень тому повідомляли й інші джерела.

"Маліновський був готовий їхати і на попередній збір. Він досить спокійно ставився до такого, проблем немає. Він їде доводити і грати за свою національну збірну. Якщо нічого екстраординарного не станеться, то Маліновський буде в збірній України. Чи використає його Петраков у матчах з Боснією і Болгарією – це вже питання до головного тренера", – інформував спортивний журналіст Ігор Циганик у ефірі Циганик LIVE.

Нагадаємо, наступний матч відбору на Чемпіонат світу з футболу збірна України проведе 16 листопада зі збірною Боснії та Герцеговини. Цей матч українській команді для виходу в наступний етап турніру слід обов'язково вигравати.

Як пише "Сьогодні", перемога над Боснією "відчіпає" балканців з боротьби за другу сходинку, але ще залишається Фінляндія. Для нас важливо, щоб у матчах, що залишилися, фіни взяли не більше чотирьох очок. Попереду у Фінляндії матчі проти Боснії (в гостях) і Франції (вдома).

Якщо ж Україна зіграє з Боснією внічию, то єдиний шанс, за якого команда Петракова пройде далі, – це нічия у матчі Фінляндія – Боснія, а потім поразка Фінляндії від Франції.