Максимальний термін за ґратами за смертельну харківську ДТП Зайцева не отримає? (Відео)

Підозрювана Олена Зайцева
Підозрювана Олена Зайцева

Суд у справі смертельної харківської ДТП, внаслідок якої понад рік тмоу 6 людей загинули, а 6 отримали травми, вийшов на фінішну пряму: 6 лютого почнутсья дебати сторін, після яких – вирок.

До фіналу розгляд справи у суді дійшов із численними “білими плямами”, через які водійка “Лексуса” Олена Зайцева, яка знесла 12 пішоходів, максимального терміну за ґратами може не отримати.

Читайте також: Смертельної харківської ДТП могло не бути: оприлюднені несподівані дані експертизи (Відео)

Зокрема, попри виявлені в її органфізмі опіати, цей факт обтяжливим не став.

Читайте також: У справі резонансної харківської ДТП новий поворот: до справи долучили результати екпертизи про швидкість авто Зайцевої (Відео)

Крім того, досі офіційно не встановлена судом швидкість руху машини Зайцевої у момент її зіткнення з “Таурегом” Геннадія Дронова і виїзду на тротуар.

Читайте також: У справі смертельної харківської ДТП з’явився несподіваний свідок, який дав суперечливі свідчення у суді (Відео)

Також суд так і не взявся за, вірогідно, важливого свідка – водія червоного авто, з який Зайцева за кілька хвилин до аварії вела перегони.

Читайте також: Наркотичне сп’яніння Зайцевої у момент смертельної харківської ДТП: експерти у суді сказали своє слово (Відео)

Більше подробиць про судове засідання в справі 30 січня – у сюжеті Факти ICTV.