Майже сотня тернопільських силовиків відбула на ротацію у зону АТО (Фото, Відео)

оснЗведений загін правоохоронців Тернопільщини змінив своїх колег на сході України.

Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області сьогодні, 16 січня.

Читайте також. ДАІвці з Тернополя поїхали у зону АТО у теплому одязі та з харчами (Фото)

Близько сотні працівників органів внутрішніх справ Тернопільщини вирушили для несення служби на східні території України. Правоохоронці виконуватимуть ті ж завдання, що і змінений ними попередній склад  – впродовж місяця забезпечуватимуть громадський порядок, охорону важливих об’єктів, нестимуть службу на блокпостах, патрулюватимуть населені пункти й надаватимуть всебічну допомогу цивільному населенню.

Керівництво управління МВС в Тернопільській області потурбувалося про повноцінне матеріальне забезпечення силовиків. Усіх працівників міліції укомплектували зимовим одягом, засобами спецзахисту та продуктами.

Читайте також. Тернопільським бійцям для ротації потрібно три тонни дизпалива та тонна бензину

Із напутніми словами до правоохоронців звернувся тимчасово виконуючий обов’язки  начальника обласного управління Олександр Богомол.

- Зі всією повагою від себе особисто, від членів колегії висловлюю вам вдячність за проявлене добровільне бажання захищати кордони нашої держави, - каже він. - Я вам бажаю щасливо добратися, нести з честю службу, слухати настанови керівників, дотримуватись дисципліни і в повному складі повернутися додому.

Благословив міліціонерів у далеку дорогу архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький УПЦ КП владика Нестор і побажав відстояти незалежність держави. Він окропив бійців святою водою, побажавши живими та здоровими повернутися додому, а усім присутніх закликав підтримати воїнів щирою молитвою.

Читайте також. Міліціонери з Тернопілля – близнюки Сімчуки передали привіт усім через київських журналістів (Відео)

Провести бійців у далеку дорогу прийшли рідні та близькі. У їхніх очах сльози та хвилювання та вони пишаються мужністю своїх синів, чоловіків.

Софія Левицька

Докладно - у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.