Майже 600 учасників приїхали у Тернопіль на фестиваль “Я там, де є благословення” (Програма)

Сьогодні о 16 годині у тернопільському драматичному театрі імені Шевченка відбудеться урочисте відкриття дводенного міжнародного фестивалю-конкурсу «Я там, де є благословення».

Як повідомляє сайт міськради Тернополя, зареєструвалися близько 600 учасників, серед яких є колективи з Польщі, Нігерії та Замбії. Найбільше колективів – з України.

У номінації “малі вокальні форми” зареєструвалося 46 учасників, а на виступи хорів – близько 20. Головою журі буде виконавчий директору Національного заслуженого академічного українського народного хору України ім. Г.Г Верьовки Ігор Курилів.

Конкурс проходить за підтримки міського голови Сергія Надала.

«Фестиваль духовної пісні вже всьоме відбувається у Тернополі, він став справжньою духовною традицією нашого міста, – зауважив очільник Тернополя. – Без цього фестивалю духовної пісні вже важко уявити Тернопіль, як і без духовності – український народ. Дякую організаторам і духовним наставникам, що долучилися до цього дійства!».

Виступи колективів відбуватимуться у драматичному театрі та Українському домі «Перемога», а офіційне закриття, гала-концерт та нагородження переможців заплановане у суботу, 22 квітня о 15.00 годині в обласній філармонії.

ф1