Було ваше – стало наше: майно українських військових частин у Криму перейде Росії?

05__FeodosiyaВсе майно та озброєння військових частин Збройних сил України в Криму стає державною власністю Республіки Крим. Про це йдеться в наказі самоназванного Прем'єр-міністра Криму Сергія Аксьонова, повідомляє Крыминформ.

"Прийняти до відома, що майно, в тому числі військова техніка, озброєння, яке перебуває в господарському віданні або оперативному управлінні сполук, військовий частин і підрозділів збройних сил України, підприємств, установ і організацій, що перебувають у сфері управління Міністерства оборони України, а також військових формувань та правоохоронних органів, розташованих на території Республіки Крим і Севастополя, є державною власністю Республіки Крим", - зазначено в документі.

Раднику нелегітимного прем'єр-міністра Криму Володимиру Мерцалову доручено спільно з заступником головкому ВМФ РФ Федотенковим забезпечити координацію роботи з проведення інвентаризації майна військових частин Збройних сил України в Криму "та подати пропозиції щодо його подальшого використання".

Контроль за виконанням наказу покладено на Мерцалова.

Зважаючи, що Сергій Аксьонов щойно підписав із Президентом Росії Володимиром Путіним Угоду про входження Криму до складу Російської федерації, все майно військових частин Збройних сил України автоматично стане власністю Росії?