Майданчик на Гнатюка: то хто ж говорить правду? (Відео)

P3200067-n«Гарячою точкою» віднедавна став невеликий клаптик землі, що у мікрорайоні «Новий світ». І до розв’язання конфлікту – далеко.

Читайте також. Долю майданчика на Гнатюка суд вирішуватиме 28 квітня (Відео)

Йдеться про територію найстарішого у Тернополі дитячого майданчика, який, на думку тернополян, умисно не доглядали, не взяли на баланс жодного комунального підприємства, аби врешті продати.

Так, на територію колишнього дитячого майданчика, що на вулиці Гнатюка, вже вчора, 1 травня, прийшли люди з пилами. Під охороною чоловіків у військовій формі – з ГО “Ультиматум” вони почали різати дерева на майданчику. Мешканці прилеглих будинків, які й повідомили про це ІА «7 Днів-Україна», відразу викликали міліцію. Результати роботи правоохоронців стануть відомі згодом.

Читайте також. “Кажуть, що майданчика не було, а він тут – з 47 року!” – обурені тернополяни (Фото, Відео)

Нагадаємо, тернополяни в суді намагалися відстояти свої права на майданчик, проданий кілька років тому фізичній особі, а згодом нею перепроданий. Але суд став на сторону міської ради. Поки тернополяни готують апеляцію, 1 травня, ймовірно, вважаючи, що більшості місцевих немає в місті, забудовники взялися до остаточного захоплення дитячого майданчика.

Чим це завершиться? Очевидно, протистояння лише загостриться. Власне, влада сама цьому сприяє. Принаймні, про це свідчать слова, сказані за останній час чиновниками мерії про забудову на вул. Гнатюка. Першим на запитання журналістів відповідав начальник відділу земельних ресурсів міськради Віктор Кібляр.

Нещодавно прес-конференцію давав і начальник міського управління містобудування, архітектури та кадастру Василь Бесага. І почули ми ось таке:

.

З боку міської влади звучала інформація і про те, що людям, аби зняти гостроту питання, запропонували облаштувати новий майданчик в іншому місці. Втім, де саме і хто це має робити – наразі не відомо…