Майдан разом із Автомайданом пікетували домівки регіоналів у Тернополі (Фото)

рікет-nШтаб національного спротиву Тернополя спільно з місцевим Автомайданом 15 січня організували автопробіг до будинків, де мешкають представники Партії регіонів. Там відразу влаштовували пікети.

Участь в акції взяли більше сотні активістів, повідомляють у прес-службі Тернопільської обласної організації ВО «Свобода». Вони ж ІА «7 Днів-Україна» надали фото з пікетів. Представники міліції ретельно наглядали за перебігом акції – здійснювали охорону громадського порядку.

Читайте також. Активісти Майдану у Тернополі пікетуватимуть помешкання регіоналів (Відео)

Спочатку колона з десятків автомобілів з державними, червоно-чорними та партійними прапорами вирушила до заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Петра Гоча. Представники Штабу національного спротиву інформували мешканців будинків, хто живе поруч із ними. На дверях квартир, у під`їздах активісти розклеїли наклейки «Тут живе регіонал»

Крім того, протестувальники роздавали інформаційні листівки сусідам..

– Ми неодноразово закликали місцевих регіоналів вийти на Майдан і пояснити свою позицію, – каже керівник Штабу національного спротиву Тернополя, голова обласної організації ВО «Свобода» Володимир Стаюра. – Але вони вперто ігнорували наші вимоги! Тому ми розпочали  інформаційну кампанію, метою якої є донести до всієї громади, хто мешкає у нашому місті. Тернополяни мають знати, що їхніми сусідами є прислужники злочинного режиму, які виконують  незаконні і неморальні вказівки «зверху». Вони  і надалі вірно служать партії, що причетна до побиття мирних жителів на столичному Майдані.

Читайте також. Майдан у Тернополі переходить до бойкоту бізнесу регіоналів і пікетів під їхніми будинками (Відео)

Голова фракції партії регіонів у Тернопільській облраді Павло Федик вийшов до активістів, коли ті приїхали під його будинок.  Але на питання громади чоловік не відповів. Сказав, що не збирається ні перед ким звітувати.

Люди, які проживають по сусідству з місцевими регіоналами, виходили на вулицю і підтримували акцію, стверджують організатори. Більшість тернополян запевняла, що вперше дізнається, з ким живе в одному будинку чи навіть під’їзді.

Довідково. Найближчими днями активісти планують  продовжити акцію. Про дату організатори повідомлять згодом.