Магнолія, барбарис, самшит — на Тернопільщині лісівники вирощують саджанці за унікальною технологією (Фото)

Державне підприємство Кременецький лісгосп вирощує  широкий асортимент декоративного посадкового матеріалу для тих, хто хоче озеленити свою садибу. Головною перевагою декоративного садивного матеріалу є те, що рослини вирощені із живців, що заготовляють у власному маточному відділені. Такі саджанці стійкі до природних умов, у них не порушено зону районування, отже приживлення таких рослин є стовідсоткове.

Саджанці високої якості, придатності до висаджування, приживлюваності й за низькою ціною. На розсадниках підприємства вирощують різноманітні декоративні породи хвойних і листяних порід.

Найбільш затребувані зараз різновиди туї, самшиту, ялівцю та форзиція. Однак лісівники експериментують і з вирощуванням інших екзотичних порід таких, як барбарис, магнолія та багато інших декоративних дерев та кущів. Загалом для продажу лісівники готові запропонувати багато видів і форм декоративних рослин.

Тож, обрати на свій смак декоративну рослину зможете безпосередньо в лісорозсаднику, де фахівці допоможуть підібрати декоративну рослину, яка ідеально підійде саме вашій присадибній ділянці.

Також отримаєте консультацію як краще доглядати за нею, щоб рослина росла та почувала себе комфортно на висадженому місці. Придбати декоративні рослини можна як вроздріб так і оптом за помірними цінами.

За додатковою інформацією можете звернутися до контактних осіб:

c. Підлісці Олійник Ольга Володимирівна  0968181890

м. Почаїв Побережний Вадим Григорович   0967781008

с. Малі Садки  Кушнірук Віталій Миколайович 0683568890

м.Ланівці   Левчук Володимир Ярославович 0678106138

с. Залісці  Бабак Олена Олександрівна  0974961273

Лісівники Кременецького лісгоспу будуть раді допомогти любителям зеленої краси.