Люстрація: вибори до усіх рад мають відбутися 25 травня, кажуть у Тернополі (Відео)

nadal_manager-nУ неділю, 25 травня 2014 р. мають відбутися вибори не лише президента, а й Верховної Ради і всіх місцевих рад.

Про це – у заяві міського голови Тернополя Сергія Надала, оприлюдненій сайтом міської ради 24 лютого.

Читайте також. Люстрацію на Тернопіллі буде проводити спеціальна комісія

Подаємо текст звернення повністю:

«Останніми днями і годинами ми спостерігаємо як “регіонали” виходять з партії, розпускають фракції і таке інше. Ті, хто служили режиму, сьогодні прагнуть сховатись від народного гніву, перефарбуватись і залишитись дотичними до влади.

Вірю, що так не буде. Люстрація під пильним оком Майдану в кожному місті і селі не дозволить залишитись при владі чи повернутись у владні кабінети негідникам, корупціонерам і пристосуванцям.

Читайте також. Тернопілля: заяву подав чиновник, який був на з’їзді ПР у Харкові

Але люстрація не вирішить питання докорінної зміни влади у всіх виборних органах – радах усіх рівнів. Тому треба йти на перевибори. За останні три місяці ситуація змінилась дуже швидко. Змінилась докорінно. Більшість рад не відображає позицій населення, якими живе кожна територіальна громада і Україна загалом. І ми не можемо чекати до наступних чергових виборів місцевих рад ще півтора роки. Звертаю також увагу на те, що третина міських голів обласних центрів України різними незаконними методами відсторонена від виконання обов’язків роками і місяцями. Нагадую, що над усіма нами тяжіє ганебна ситуація з фактичною відміною виборів міського голови і міської ради Києва.

Читайте також. Зберегти громадський спокій у Тернополі – найголовніше завдання (Відео)

Зараз не час зациклюватись на вузькопартійних інтересах. Закликаю міських голів і депутатів місцевих рад, народних депутатів України підтримати цю ініціативу. Закликаю провести вибори всіх місцевих рад, міських і селищних голів, Верховної ради Кримської автономії, Верховної Ради України одночасно з виборами Президента України 25 травня 2014 року».