“Людина року-2015”: Тернопільщина відзначила кращих (Відео, Список)

ф1Оскільки конкурс “Людина року” на Тернопіллі відзначив 15-тиріччя, то лауреатів громадського конкурсу також 15.

За весь час відзначення кращих людей області звання “Людина року” отримали понад дві стоні лауреатів з Тернопільщини і не тільки.

Кандидатури на здобуття цього звання подають громадські організації, ЗМІ і трудові колективи. Проводить конкурс спортивно-мистецький та духовний центр “Моя Україна” і редакція обласної газети “Вільне життя”.

Цього разу серед удостоєних – чимало працівників культури і освіти, а ще – бійці АТО і волонтери:

ШЕРГЕЙ Григорій Платонович — заслужений діяч мистецтв України, директор департаменту культури, релігій та національностей Тернопільської обласної державної адміністрації. (За поданням міського товариства «Просвіта» імені Т. Шевченка).

ЛЕМІШКА Ярослав Петрович – директор обласної філармонії, народний артист України. (За поданням членів конкурсної комісії).

РЕПКА Борис Данилович — заслужений артист України, в. о. директора Тернопільського обласного академічного драматичного театру імені Т. Г. Шевченка. (За поданням членів конкурсної комісії).

ШЕВЧУК Микола Степанович — художник, викладач Теребовлянського вищого училища культури, волонтер. (За поданням обласного товариства «Меморіал» імені В. Стуса).

ЗАВАДОВИЧ Юрій Стефанович — головний лікар медичного центру ТОВ «Прохелес», м. Тернопіль. (За поданням трудового колективу).

ЗАВИТІЙ Богдан Миколайович — директор ПП «Явір-90», м. Тернопіль. (За поданням трудового колективу).

КРИЖАНІВСЬКИЙ Анатолій Васильович — директор Тернопільської Української гімназії імені І. Франка. (За поданням управління освіти і науки міської раді м. Тернополя).

ЛАЗАРОВИЧ Микола Васильович — доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри Тернопільського національного економічного університету, учасник АТО. (За поданням газети «Наш День»).

ЛЕВЕНЕЦЬ Наталія Іванівна — директор Тернопільської загальноосвітньої школи №4, відмінник освіти України. (За поданням трудового колективу).

МУСІХІНА Лілія Іванівна – письменниця, етнограф, активістка тернопільської «Самооборони», волонтер. (За поданням газети «Вільне життя плюс»).

ПАХОЛОК Роман Іванович — директор Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені О. Барвінського. (За поданням трудового колективу).

ПЕЛЯК Петро Іванович — голова фермерського господарства «Вікторія-92» с. Вікторівки Козівського району, заслужений працівник сільського господарства України. (За поданням трудового колективу).

РІЗНИК Олена Віталіївна — письменниця, керівник поетично-фольклорного театру «Взори», м. Бережани. (За поданням бережанського об’єднання «Рідне місто»).

СЛІВІНСЬКА Ганна Василівна — головний лікар установи «Центр здоров’я» Тернопільської обласної ради. (За поданням трудового колективу).

УДІН Євген Тимофійович — графік, заслужений художник України. (За поданням Тернопільського обласного краєзнавчого музею).

Як нагороджували цих лауреатів - у сюжеті tv-4.